Zakład Handlowo-Usługowy Iwona Dąbrowska wykonuje roboty ogólnobudowlane i specjalistyczne w zakresie budownictwa i prac inżynierii lądowej i wodnej wykorzystując do tego sprzęt ciężki.

Tajemnicą naszego sukcesu jest pracowitość i uczciwość oraz konsekwencja w działaniu a także stały rozwój poparty certyfikatami i referencjami. Aby sprostać wymaganiom rynku i Naszych Klientów ciągłe poszerzamy ofertę.

Zakład Handlowo-Usługowy Iwona Dąbrowska wypracował już swój wizerunek wśród inwestorów na rynku i posiada wysokie doświadczenie w wielu dziedzinach. Cały czas staramy się być firmą przyjazną inwestorowi.

Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy fachową pomoc w adaptacji wnętrz oraz doborze, zakupie i transporcie materiałów.

Jeśli uznacie naszą ofertę za interesującą i zechcecie uzyskać więcej szczegółowych informacji o oferowanych przez naszą firmę usługach, prosimy o nawiązanie bezpośredniego kontaktu.